Ana Sayfa / Authors

Authors

  • Arif Yenici

    1974 doğumlu olan Arif YENİCİ, İstanbul üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olarak hayatını sürdürmektedir. İzmir doğumlu olan Arif Yenici , hayatına yine doğduğu İzmir’de devam etmektedir. Özel bir hastahanede Doçent Doktor olarak olarak görev yapmakla beraber Tıp ve Tıbbın alt dallarında sık sık bilgilendirici makaleler yazmaya gayret göstermektedir. Özellikle Sağlıklı beslenme, Sağlıklı kilo verme ve Sağlıklı Yaşamla ilgili olarak profesyonel bir bakış açısıyla makaleler yazmakta ve okuyucularımızın hizmetine sunmaktadır.
  • Sevde Ulu

    1987 doğumlu olan Sevde Ulu, İstanbul üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olarak hayatına devam etmektedir. Aslen Şanlıurfa doğumlu olan Sevde, hayatına Ankara’nın Sincan ilçesinde devam etmektedir. Özel bir firmada iletişim sorumlusu olarak görev yapmakla birlikte sık sık makaleler yazmaya gayret göstermektedir. Özellikle Teknoloji, Sosyal Medya ve iletişimle ilgili olarak profesyonel bir bakış açısıyla makaleler yazmakta ve okuyucularımızın hizmetine sunmaktadır.
  • Zübeyde Yunusoğlu

    1991 doğumlu olan Zübeyde YUNUSOĞLU, Gaziantep üniversitesi Gıda Fakültesi mezunu olarak hayatını sürdürmektedir. Gaziantep doğumlu olan Zübeyde , hayatına yine doğduğu ve üniversiteyi bitirdiği Gaziantep’te devam etmektedir. Özel bir firmada Gıda Mühendisi olarak görev yapmakla beraber sağlık alanında sık sık makaleler yazmaya gayret göstermektedir. Özellikle Sağlıklı beslenme, Gıda saklama koşulları ve Sağlıklı Yaşamla ilgili olarak profesyonel bir bakış açısıyla makaleler yazmakta ve okuyucularımızın hizmetine sunmaktadır.